Věda snad objevila léky na většinu neduhů, ale nenašla lék na nejhorší zlo – lidskou lhostejnost.

Spolek Mourek


Kočičí depozitum Spolek MOUREK - nový život kočkám, Powered by Joomla!
Umístěné kočičky
23.3. Prťousek - umístěný kocourek Email
Prtousek2

Dnes odjel do nového domova mazlivý kocourek Prťousek. Původně si mladí manželé s dvěma malými holčičkami přijeli pro kočičku, ale Prťous vylezl k paní na klín a začal se mazlit. Bydlet bude v domečku se zahrádkou, zatím doma, ale později když bude chtít, bude moci chodit i ven.

Celý článek...
 
18.3.2014 - Juldinka našla nový domov Email

juldinka15

Dnes odjela do nového domova miloučká kočička Juldinka. Moje zlatíčko bude bydlet v Jaroměři, v moc hezkém bytě s paní a jejím manželem. Oba jsou moc milí. Juldinku můžu kdykoliv navštívit. Pro kočičku bylo již vše připraveno. Paní je stále doma a to bude Juldince moc vyhovovat. Až bude hezky, bude chodit pod dozorem s paní ven. Podle prvních zpráv, již večer Juldinka odpočívala na pánovi a chová se, jako když tam bydlí od jakživa. Měj se moc hezky miláčku.

Celý článek...
 
2.3. Světlunka a Meruňka umístěné Email

Světlunka a Meruňka

svetlunkathumb1merunkathumb2Kočička Meruňka dnes odjela do nového domova. Bude bydlet se Světlunkou v Trutnově, v novém bytě u slečny a jejího přítele. Oba mladí lidé jsou moc hodní a milí. Pro kočičky bylo vše pečlivě připravené. Mějte se tam moje zlatíčka moc hezky. Jsem ráda, že můžete být spolu.
Celý článek...
 
8.2.2014 - Bonifácek umístěný Email

bonifacsmall

Dnes odjel do nového domova moc milý a hodný kocourek Bonifácek. Pro Bonifácka si přijela moc milá paní s manželem a malou hodnou holčičkou. Kocourek bude bydlet na vesnici v rodinném domku a bude moci chodit i ven. Společnost mu bude dělat pejsek Kazánek a kocourek Matýsek. Měj se Bonifácku moc hezky.

 

 

 

 

Celý článek...
 
Emilka - umístěná kočička - 13.1.2014 Email
nelasmall
Dnes odešla do nového domova miloučká, roztomilá a hravá čtyřměsíční kočička Emilka. Pro Emilku si přišli dva mladí lidé. Bude bydlet v bytě v Hradci Králové a společnost jí bude dělat potkánek.
Měj se tam krásně zlatíčko.
Celý článek...
 
Čertice - umístěné koťátko - 4.1.2014 Email
Čertice

Dnes odjela do nového domova v Turnově kočičí slečna Čertice. Bude bydlet u starší trpělivé paní s dvěma milými tolerantními pejsky. Tak se tam Čertičko také brzo zabydli a měj se moc dobře.

Celý článek...
 
Artík - umístěný kocourek - 30.12.2013 Email
Artík - umístěné koťátko - 30.12.2013 Dnes našel svůj nový domov kocourek Artík, který odjel do Hostinného, kde mu bude dělat společnost chlapec a holčíčka, což bude jeho povaze náramně vyhovovat. Artík zůstal v depozitu ze všech sourozenců nejdéle. Ale počkal si a udělal dobře. Měj se tam miláčku moc hezky.
Celý článek...
 
Monty - umístěný kocourek - 22.12.2013 Email
montysmallNáš miloučký malý, velký bojovník dnes odešel do nového domova. Bude bydlet v rodinném domku u mladých lidí v Praze. Ať už tě miláčku náš nic zlého nepotká.
Celý článek...
 
Béďa - Koťátko osvojeno - 20.12.2013 Email
Béďa
Dnes byl Béďa umístěn do Dvora Králové n. L. Zamilovala si ho jedna mladá paní, která žije v bytě se svým malým synem. Béďa se v klidné rodině určitě brzy zabydlí. Béďo-zlatíčko naše, přejeme ti dlouhý a šťastný život u milujících lidí.
Celý článek...
 
Eimmy - umístěné koťátko - 18.12.2013 Email
eimmysmallDnes byla miloučká Eimmy umístěna do nového domova v Havlovicích, kde bude bydlet v rodinném domku na klidném místě, společně s mouratým kocourem Mourem. Měj se moc hezky roztomilé zlatíčko.

Šedá kočička Eimmy byla přijata společně se svými brášky Artíkem, Charlim, Montym a Kulíškem. Koťátka již od začátku nebyla ve své kůži a velmi záhy se ukázalo proč. Kočička onemocněla kalicivirózou. Průběh nemoci u ní naštěstí byl jenom lehký a tak byla brzy v pořádku. Je to moc miloučká a roztomilá kočička. Je čistotná a pěkně papá.
Celý článek...
 
Charlie - umístěný kocourek - 18.12.2013 Email
charliesmallCharlie dnes odešel do nového domova v Hradci Králové. Na společnost malého pejska si jistě rychle zvykne. Bude rozmazlován u mladých lidí s dvěma dětmi,což se mu bude zajisté líbit. Měj se moc hezky kocourečku krásný.
Celý článek...
 
Pacínek - umístěný kocourek - 18.11.2013 Email
Pacínek- umístěný kocourek - 18.11.2013 Pro Pacínka si přijela rodina s malou holčičkou. Ze tří koťátek byl nejživější a nejpřizpůsobivější. Posíláme ti Pacínku pozdrav do Hostinného a pošli nám co nejdříve nějakou fotku.
Celý článek...
 
Fousek - umístěné koťátko - 17.11.2013 Email
fousekthumbDnes odjel do nového domova miloučký kocourek Fousek. Přijela si pro něj moc milá a sympatická paní se synem. Kocourek bude bydlet v Hradci Králové, zatím v bytě, později v domečku. Společnost mu budou dělat tři kočičí kluci. Hodně štěstí chlupatá kuličko.
Celý článek...
 
Míša - umístěné koťátko - 13.11.2013 Email
misathumbDnes odjela do nového domova kočička Míša ze zahrádkářské kolonie. Bude bydlet u starších lidí, paní je stále doma. Kocourek i pejsek jim umřeli, byli to velcí kamarádi, oběma bylo 16 let. Míša bude zatím doma, potom bude moci chodit i ven. Přeji ti miláčku mourovatý hodně štěstí.
Celý článek...
 
Betynka - umístěné koťátko - 13.11.2013 Email
betynkathumbDnes odjela do nového domova kočička Betynka. Bude bydlet v Červeném Kostelci u mladé slečny a jejího přítele. Společnost jí bude dělat morčátko a králíček. Tak ať se ti tam se zvířátky hezky bydlí zlatíčko naše.
Celý článek...
 
Matýsek - umístěné koťátko - 10.11.2013 Email
Matýsek
Kocourek Matýsek dnes odjel do nového domova. Bude bydlet v Trutnově jako jedináček, zatím doma, na jaře bude moci chodit i ven.
Hodně štěstí Matýsečku.
Celý článek...
 
Elsička - Umístěná kočička - 8.11.2013 Email
Elsička
Dnes odjela do nového domova malá, roztomilá šedá mourinka Elsička. Nový domov našla u hodných lidí v Červeném Kostelci. Tato milounká, ale průbojná kočička bude bydlet v domku se zahradou ve společnosti staršího kocourka. Měj se tam Elsičko moc hezky.
Celý článek...
 
Nelinka - umístěné koťátko - 29.10.2013 Email
Nelinka
Dnes odjela do nového domova ve Dvoře Králové kočička Nelinka ze zahrádkářské kolonie. Doma na ní čekal malý kocourek.
Hodně štěstí zlatíčko.
Celý článek...
 
Lili - umístěná kočička - 26.10.2013 Email
lilismallMalá Lili odjela do nového domova. Adoptovala si ji rodina v Praze, ve které už žije asi tříměsíční britská kočička, která toužila po kočičí společnosti. Měj se tam moc fajn zlatíčko.
Celý článek...
 
Zrzek - Koťátko k osvojení - Osvojeno Email
Zrzek - Koťátko k osvojení - Přijato 20.10.2013
Zrzeček a další tři jeho sourozenci - Míša, Matýsek a Nelinka byli přivezeni na poslední chvíli před jejich likvidací. V jedné zahrádkářské kolonii poblíž Pardubic se místní obyvatelé nesnášející kočky rozhodli je zlikvidovat. Protože by prý vychytali všechny ptáčky. To dvouměsíční koťata přeci běžně dělají. Jejich smrt oddálilo snad jen rozhodování jak? Umlátit, zastřelit nebo otrávit…?
Celý článek...
 
Bruno- umístěný kocourek - 18.09.2013 Email
Bruno- umístěný kocourek - 18.09.2013

Rarášek Bruno našel dnes svůj domov v Praze. Bruno, ty rošťáku, nezlob a měj se tam dobře.

Celý článek...
 
Aura - umístěná kočička - 14.6.2013 Email
Aura

Milá kočička Aurunka odjela dnes do nového domova v Náchodě. Bude bydlet v bytě u moc milých starších manželů. Měj se moc dobře lásko moje, s tebou se mi loučilo opravdu těžko. Ale vím, že se tam budeš mít moc dobře.

Celý článek...
 
Andělka - umístěná kočička - 26.5.2013 Email
Andělka

V neděli 26.5. odjela do nového domova hodná a mazlivá kočička Andělka. Přivítala nás moc milá paní,  měla několik let kocourka, také nalezence, a ten jí umřel. Andělka bude bydlet v moc pěkném, novém domečku, až si zvykne bude moci chodit i ven. Má tam výběh v krásném prostředí. Za kamaráda bude mít trpasličího pudlíka, maličkou, roztomilou Lilinku. Měj se tam moc hezky Andělinko.

Celý článek...
 
Tomík - umístěný kocourek - 15.5.2013 Email
Tomík
Dnes odjel do nového domova milý a mazlivý kocourek Tomík. Přijela si pro něj z Prahy moc hodná a příjemná slečna, která má s kočičkami zkušenosti. Kocourek bude bydlet v bytě, což je v Tomíkově  případě nutnost. Je kamarád s každým a venku by to s ním nemuselo dopadnout dobře. V pátek k němu přibude kamarád, orientální kocourek. Měj se Tomíčku moc hezky a nezlob.
Celý článek...
 
Aura - Umístěno Email
Aura

Aura

 

Aura je tříletá kočičí dáma. Je to moc hodná, milá, klidná, chytrá a mazlivá kočička. I když na to nevypadá, ráda si hraje. Je kastrovaná, očkovaná a odčervená. Je čistotná, naučená na kočičí záchůdek. Bez kočičí společnosti se klidně obejde. Proto hledám pro Auru umístění v bytových podmínkách, nejraději u starších lidí, kde by byla jediným kočičím obyvatelem a kde by na ni měli opravdu dostatek času. Aura je vychovaná, neskáče po nábytku. Je zvyklá i na psi, nevadí jí, ale kamarádit s nimi moc nechce. Má ráda svůj klid. Auru jsem objevila, naštěstí hned druhý den, v kočičím koncentráku, kam ji odnesla její majitelka, protože byla březí. Aurunka seděla sama uprostřed voliéry a nešťastně mňoukala.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2