Věda snad objevila léky na většinu neduhů, ale nenašla lék na nejhorší zlo – lidskou lhostejnost.

Spolek Mourek


Kočičí depozitum Spolek MOUREK - nový život kočkám, Powered by Joomla!
Aura - umístěná kočička - 14.6.2013 Email

Aura

Aura

Kočička

14.6.2013

Milá kočička Aurunka odjela dnes do nového domova v Náchodě. Bude bydlet v bytě u moc milých starších manželů. Měj se moc dobře lásko moje, s tebou se mi loučilo opravdu těžko. Ale vím, že se tam budeš mít moc dobře.

 

Aura je tříletá kočičí dáma. Je to moc hodná, milá, klidná, chytrá a mazlivá kočička. I když na to nevypadá, ráda si hraje. Je kastrovaná, očkovaná a odčervená. Je čistotná, naučená na kočičí záchůdek. Bez kočičí společnosti se klidně obejde. Proto hledám pro Auru umístění v bytových podmínkách, nejraději u starších lidí, kde by byla jediným kočičím obyvatelem a kde by na ni měli opravdu dostatek času. Aura je vychovaná, neskáče po nábytku. Je zvyklá i na psi, nevadí jí, ale kamarádit s nimi moc nechce. Má ráda svůj klid. Auru jsem objevila, naštěstí hned druhý den, v kočičím koncentráku, kam ji odnesla její majitelka, protože byla březí. Aurunka seděla sama uprostřed voliéry a nešťastně mňoukala.

Jak se k ní Aura dostala? Paní měla kocourka a ten si z jedné procházky přivedl domů malé kotě. Paní si kotě nechala. Bohužel , vykastrovat ji nedala. První koťata Aura porodila u souseda, který byl tou dobou v nemocnici. Vlezla okénkem z pavlače a vybrala si prádelník. Pán se ovšem po čase z nemocnice vrátil a koťata naházel z pavlače dolů. Přežilo jediné, které spadlo do keře. Bohužel i toto kotě za tři měsíce hodně špatně skončilo. Ani o tom nebudu psát. Když Aura čekala další koťata, paní to vyřešila a odložila ji do koncentráku. Přitom věděla co tam Auru i koťata čeká.