Věda snad objevila léky na většinu neduhů, ale nenašla lék na nejhorší zlo – lidskou lhostejnost.

Spolek Mourek


Kočičí depozitum Spolek MOUREK - nový život kočkám, Powered by Joomla!
2.3. Světlunka a Meruňka umístěné Email

Světlunka a Meruňka

svetlunkathumb2merunkathumb2

2.3.2014
Kočička Meruňka dnes odjela do nového domova. Bude bydlet se Světlunkou v Trutnově, v novém bytě u slečny a jejího přítele. Oba mladí lidé jsou moc hodní a milí. Pro kočičky bylo vše pečlivě připravené. Mějte se tam moje zlatíčka moc hezky. Jsem ráda, že můžete být spolu.

23.1.2014
Asi půlroční Světlunka je jedna z posledních kočiček zachráněných před smrtí v Kočičím koncentráku. Přišla jako nemocné a neuvěřitelně hubené kotě. Světlunka zůstane asi takový malý drobek. Je moc milá a mazlivá, taková malá vtěrka. Stále ji mám na rameni, za krkem, v náručí....malá šplhavka si nenechá vysvětlit, že nejsem žádný stromeček. Světlunka je čistotná, kastrovaná zatím není. S kastrací mohu pomoci. Pro Světlunku hledám umístění v bytových podmínkách.

Jmenuji se Meruňka, je mi asi půl roku a jsem moc prima kočička. Stále někde běhám, nic mi neujde, s každým jsem kamarád. Moc ráda se mazlím a hodně při tom vrním. Ráda bych bydlela v bytě, ale až bude hezky, tak bych to zkusila i venku. A taky by se hodil nějaký kámoš. Jsem zvyklá stále někoho pošťuchovat, takže by to neměl být žádný protiva. Tak něco jako já. Jo, a jak jsem se sem dostala? Seděla jsem v noci , v dešti u silnice, kde jezdilo hodně aut. Byla mi zima a měla jsem veliký hlad. Já totiž pěkně baštím a taky jsem čistotná. Tak už tady na vás čekám. Vaše Meruňka.