Věda snad objevila léky na většinu neduhů, ale nenašla lék na nejhorší zlo – lidskou lhostejnost.

Spolek Mourek


Kočičí depozitum Spolek MOUREK - nový život kočkám, Powered by Joomla! eCommerce hosting by SiteGround
Vánoční pozdrav od Žofky Email

zofkasmall

Posílám vánoční pozdrav od Žofky, myslím že zlobivější a mazlivější kočku jsme už dlouho neměli, je to andílek s ďáblem v těle. Venku se jí moc nelíbí, většinou sedí jen na zápraží za dveřmi a pozoruje cvrkot a pak hupky dupky, domu do tepla. Zato doma to je sígr, miluje spaní na zádech a ráda číhá na tiskárně nebo na televizi. To musíme natočit a poslat, to fakt stojí za to. Fascinuje jí totiž to elekromagnetické praskání, takže pokud kdokoliv vypne televizi, přiřítí se odkudkoliv Žofka a začne přikládat nohy, fousky i tvář na praskající stydnoucí obrazovku.
Celý článek...
 
Kočičí přání s podporou Lucie Vondráčkové překonává tisíc obdarovaných koček Email
V neděli 15. prosince začalo vánoční kolo akce na pomoc kočkám v útulcích Strom splněných kočičích přání – www.kociciprani.cz . V prvním týdnu se podařilo vybrat přes 900 000 korun a obdarovat více než 1000 koček. První dárky již putují z obchodů ke svým hladovým cílům a my doufáme, že dárků bude ještě mnohem více - do 6.ledna je spousta času. Dárky jsou různě drahé a do mističek se dá přisypávat i po opravdu malých částkách, které pak dohromady stačí na velkou hromadu krmení. V druhé půlce akce by měly přibýt i velké projekty jednotlivých sdružení.

Kromě tradiční patronace Ester Kočičkové nás podpořila i Lucie Vondráčková, která je sice touto dobou v Kanadě, na kočky si ale čas vždy najde. Sama je majitelkou útulkového kocoura Barta a ještě se stará o dalších pět kocouřích bezdomovců. Ví tedy, co taková práce obnáší. Do nového roku přeje všem co nejvíce šťastných konců, co nejméně smutných a těžkých případů a hodně dobrých lidí, kteří vědí, že teprve kočka dělá z domu ten pravý domov.

Kontakt: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 
15.12. Proč plnit kočičí přání? Email

akceKočka je u nás jedním z nejčastěji pořizovaných domácích mazlíčků. Když přijdete po dlouhém dni z práce, vyčerpaní a někdy i pěkně naštvaní, dokáže vrnící kočka, která se vám už mezi dveřmi ovine kolem nohou, zázraky. Kočka pomáhá vytvářet atmosféru domova.


 
Julda dnes Email
juldathumbAktuální informace o léčení Jůlinka.

 

Celý článek...
 
Pozdrav z nového domova od Barunky a Danečka - 22.11.2013 Email

bd007tBarunka posílá pár fotografíí z nového domova. Snažila jsem se Barunku a jejího kamaráda vyfotit na volno....neproveditelné. Nemusím se delší čas koupat, jsem umytá dopředu. Takže další pokus...na vodítku. No, není to o moc lepší...alespoň něco. Oba pejsci vypadají veselí a spokojení. Asi je to na fotkách i vidět.

Celý článek...
 
Pozdrav od Matýska z nového domova - umístěn 10.11.2013 Email

 

03Posílám nějaké fotečky s Matýskem... Na jeho kočičím stromě se mu opravdu líbí.

 

 

Celý článek...
 
Využití finančního daru - poděkování Email

lecenithumbDěkujeme paní Kopečkové a Gábince za finanční příspěvek na náš účet. Penízky byly použity na léčbu kocourka Médi a Jůlinka. S Jůlinkem jsme týden bojovali o život s akutním zánětem ledvin.

Děkujeme.

 

Celý článek...
 
Pozdrav z nového domova od Matouška a Kubíčka - 17.11.2013 Email

zrzkovethumbOba zrzečci, které jsme si od Vás přivezli se mají čile k světu a již se naprosto sžili s novým prostředím... dovádějí venku i uvnitř "své" místnosti, kde jim dcera Adélka navěšela hračky a staré plyšáčky, aby jim prý nebylo smutno.

Celý článek...
 
Fousek - umístěné koťátko - 17.11.2013 Email
fousekthumbDnes odjel do nového domova miloučký kocourek Fousek. Přijela si pro něj moc milá a sympatická paní se synem. Kocourek bude bydlet v Hradci Králové, zatím v bytě, později v domečku. Společnost mu budou dělat tři kočičí kluci. Hodně štěstí chlupatá kuličko.
Celý článek...
 
Míša - umístěné koťátko - 13.11.2013 Email
misathumbDnes odjela do nového domova kočička Míša ze zahrádkářské kolonie. Bude bydlet u starších lidí, paní je stále doma. Kocourek i pejsek jim umřeli, byli to velcí kamarádi, oběma bylo 16 let. Míša bude zatím doma, potom bude moci chodit i ven. Přeji ti miláčku mourovatý hodně štěstí.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 4 z 5