Věda snad objevila léky na většinu neduhů, ale nenašla lék na nejhorší zlo – lidskou lhostejnost.

Spolek Mourek


Kočičí depozitum Spolek MOUREK - nový život kočkám, Powered by Joomla! eCommerce hosting by SiteGround
18.3.2014 - Juldinka našla nový domov Email

juldinka15

Dnes odjela do nového domova miloučká kočička Juldinka. Moje zlatíčko bude bydlet v Jaroměři, v moc hezkém bytě s paní a jejím manželem. Oba jsou moc milí. Juldinku můžu kdykoliv navštívit. Pro kočičku bylo již vše připraveno. Paní je stále doma a to bude Juldince moc vyhovovat. Až bude hezky, bude chodit pod dozorem s paní ven. Podle prvních zpráv, již večer Juldinka odpočívala na pánovi a chová se, jako když tam bydlí od jakživa. Měj se moc hezky miláčku.

Celý článek...
 
15.3.2014 - V sobotu nás navštívil Ježíšek Email
titulV sobotu nás navštívil Ježíšek. Přijela na návštěvu paní Monika, která virtuálně adoptovala kočičku Čikinku. Společně s dcerou, maminkou a kamarádem přivezli spoustu krásných pelíšků, deky, stelivo, kapsičky, škrabadla a hračky.
Strašně moc za všechno děkujeme.

 

 

Celý článek...
 
10.3.2014 - Bobek a Mazlík na kontrole Email
titul1
Společně s Bobkem byl v Hradci Králové v pondělí 10.3. na vyšetření i kocourek Mazlík. Emánek se o Mazlíka, který byl po narkóze, pečlivě staral. A Emánkovi jeho péče vydržela celý týden. Jde se vylítat a pak se zase k Mazlíkovi vrací. Bohužel ani toto, již několikáté vyšetření neukázalo, co mu vlastně je. A tak čekám na další výsledky.

 

 

Celý článek...
 
10.3.2014 - Bobek na kontrole Email
bobektitul1V pondělí 10.3. byl Bobek na kontrole. Podle rentgenu má nožičku sice dobře srostlou, ale o 2 cm kratší. Bobka čeká ještě jedna operace.

 

 

Celý článek...
 
8.3.2014 - Aura - pozdrav z nového domova Email
aurasmallKočička Aurunka poslala fotečky z nového domova, kde se má moc hezky a panička i její manžel ji moc milují. Prý si už život bez ní nedovedou představit. Aura je totiž kočička naprosto vyjímečná. I mě se po ní moc stýská, ale mohu se kdykoliv přijet podívat.
Celý článek...
 
7.3 - Bonifácek- pozdrav z nového domova Email
bonifacsmallPozdrav z nového domova poslal kocourek Bonifácek. Paní o Bonifáckovi napsala: Bonča je ten nejmazlivější kocourek na světě, když si sednu tak ho mám hned na klíně, venku za mnou chodí jako pejsek a pozoruje co dělám. S kamarádem zrzečkem Matýskem už to je lepší, spí spolu v peřinách, baští spolu, honí se, jsou prostě super.
Celý článek...
 
2.3. Světlunka a Meruňka umístěné Email

Světlunka a Meruňka

svetlunkathumb1merunkathumb2Kočička Meruňka dnes odjela do nového domova. Bude bydlet se Světlunkou v Trutnově, v novém bytě u slečny a jejího přítele. Oba mladí lidé jsou moc hodní a milí. Pro kočičky bylo vše pečlivě připravené. Mějte se tam moje zlatíčka moc hezky. Jsem ráda, že můžete být spolu.
Celý článek...
 
24.2.2014 - Poděkování Email

resdarecky20Velké poděkování všem níže uvedeným jedntolivcům a organizacím za dosavadní podporu. Moc si Vašich příspěvků Vážíme. Bez ní by naše depozitum a pomoc kočičkám nemohla existovat.

 

Celý článek...
 
14.2.2014 - Dalších 6 000 obchodů končí s prodejem kožešin. Email

Tisková zpráva Svobody zvířat a Aliance za módu bez kožešin,
Plzeň 14. 2. 2014

 

Společnost Inditex, která patří mezi největší světové módní prodejce, se připojila k mezinárodnímu programu Obchod bez kožešin (Fur Free Retailer) a přijala tak 100% „bezkožešinovou" politiku. Aliance za módu bez kožešin (Fur Free Alliance), která tento program koordinuje a v současné době je podporována více než třemi stovkami firem s módními výrobky, je touto skutečností velice potěšena.

 

Více, viz celý článek.

 

 

Celý článek...
 
8.2.2014 - Bonifácek umístěný Email

bonifacsmall

Dnes odjel do nového domova moc milý a hodný kocourek Bonifácek. Pro Bonifácka si přijela moc milá paní s manželem a malou hodnou holčičkou. Kocourek bude bydlet na vesnici v rodinném domku a bude moci chodit i ven. Společnost mu bude dělat pejsek Kazánek a kocourek Matýsek. Měj se Bonifácku moc hezky.

 

 

 

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 2 z 5