Věda snad objevila léky na většinu neduhů, ale nenašla lék na nejhorší zlo – lidskou lhostejnost.

Spolek Mourek


Kočičí depozitum Spolek MOUREK - nový život kočkám, Powered by Joomla!
Z nových domovů
Pozdrav z nového domova od Matouška a Kubíčka - 17.11.2013 Email

zrzkovethumbOba zrzečci, které jsme si od Vás přivezli se mají čile k světu a již se naprosto sžili s novým prostředím... dovádějí venku i uvnitř "své" místnosti, kde jim dcera Adélka navěšela hračky a staré plyšáčky, aby jim prý nebylo smutno.

Celý článek...
 
Pozdrav z nového domova Žofka - 18.10. 2013 Email

amalka02Zdravíme z kocourkova ... Žofka (dříve Amálka) vypadá, jako by tu bydlela odjakživa....mazlí se, vrní jak kolovrátek, zlobí, chrápe v posteli, chodí ven na procházky, blbne s dalšíma pěti kámošema, který už si na ní docela zvykli...
.... doporučujeme všem na starosti života pořídit si jako lék alespoň dvě kočky.

 

Celý článek...
 
Pozdrav z nového domova od Tomíka - 13.8.2013 Email
tomikthumbTomík, který je v novém domově, posílá další pozdravy a moc doufá, že i ostatní kočičky najdou domov s tak skvělou paničku.
Celý článek...
 
Rubrika z nových domovů dne 31.5.2013 Email
Posílám pozdravy od Tomíka, který se přičinlivě snaží obrátit byt vzhůru nohama a přikládám jednu včerejší mobilovou fotku s kamarádem.

Tomík


 
Rubrika z nových domovů dne 24.5.2013 Email

Tomík je pěkný raubíř, je to nesmírně hyperaktivní kocour, takže je ho všude plno, všude běhá, všechno zakusuje (aportuje dokonce i plyšové myšky), v noci spí kamarádce na obličeji, s oblibou sedává na okně a pozoruje vše, co se venku děje s nesmírně zkoumavým výrazem (i když se mi zdá, že se tam neděje nic.  A je to neuvěřitelná vtěrka. Už si omotal kolem prstu i mého přítele, s kterým včera trávil den v posteli. Takže myslím, že se mu u nás líbí. S novým kamarádem se prozatím respektují, občas k sobě čichnou, orientálec na něj "divně" mňoukne, Tomíkova hlava to zjevně nepobírá a zase si sebe navzájem nevšímají. Ale na to, že ten druhý kocour k nám přišel v pátek, tak si myslím, že je to v pohodě, nijak se nenapadají, takže doufám, že z nich budou kamarádi - časem.

Nicméně na to, jako je u nás chvilku, tak se zaklimatizoval zázračně rychle, všude leze (hlavně hlavou do hrnců) a ignoruje škrabadlo (musím koupit kozlíkové kapky).

Prostě náš miláček.

 

Vyfotila jsem Tomíka  na mobil při jedné ze vzácných příležitostí – spí.

Spal tak roztomile, že ho nešlo nevyfotit.
No, na kočku toho moc nenaspí, on je teda vůbec výrazná osobnost.

Tomík


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 4 z 5