Věda snad objevila léky na většinu neduhů, ale nenašla lék na nejhorší zlo – lidskou lhostejnost.

Spolek Mourek


Kočičí depozitum Spolek MOUREK - nový život kočkám, Powered by Joomla!
Z nových domovů
Vánoční pozdrav od Žofky Email

zofkasmall

Posílám vánoční pozdrav od Žofky, myslím že zlobivější a mazlivější kočku jsme už dlouho neměli, je to andílek s ďáblem v těle. Venku se jí moc nelíbí, většinou sedí jen na zápraží za dveřmi a pozoruje cvrkot a pak hupky dupky, domu do tepla. Zato doma to je sígr, miluje spaní na zádech a ráda číhá na tiskárně nebo na televizi. To musíme natočit a poslat, to fakt stojí za to. Fascinuje jí totiž to elekromagnetické praskání, takže pokud kdokoliv vypne televizi, přiřítí se odkudkoliv Žofka a začne přikládat nohy, fousky i tvář na praskající stydnoucí obrazovku.
Celý článek...
 
Lízinka - 26.12.2013 Email
Lízinka - 26.12.2013

Posílám novou fotku z 26.12.13 naší Lízinky /Míšy/. Má se dobře, pořád vymýšlí rošťárny a ráda se mazlí.

Do Nového roku přejeme Vám i Vašim zvířátkům hodně zdraví a klidu. A.H.

Celý článek...
 
Pozdrav z nového domova od Míny - 11.12.2013 Email

mina4smallMína chodí domů, ale zvykla si nejvíc na babičku, protože přes den my nejsme doma a večer už je Mína venku. Jak začalo chumelit a trošku mrznout, tak se přidala k těm dvěma kočičákům a zůstala doma i večer. Mazlivá je, ale musí chtít. Pohladit se nechá vždycky, ale chovat dlouho nevydrží. Pokud má chuť, vyskočí k někomu na gauč, přitulí se a chrní. Za mnou jde na půdu, když o víkendu věším prádlo. Máme tam myši, tak doufám, že je trochu prožene. V létě chytala mouchy, tak doufám, že i ty myši ji zaujmou.

Celý článek...
 
Pozdrav z nového domova od Barunky a Danečka - 22.11.2013 Email

bd007tBarunka posílá pár fotografíí z nového domova. Snažila jsem se Barunku a jejího kamaráda vyfotit na volno....neproveditelné. Nemusím se delší čas koupat, jsem umytá dopředu. Takže další pokus...na vodítku. No, není to o moc lepší...alespoň něco. Oba pejsci vypadají veselí a spokojení. Asi je to na fotkách i vidět.

Celý článek...
 
Pozdrav od Matýska z nového domova - umístěn 10.11.2013 Email

 

03Posílám nějaké fotečky s Matýskem... Na jeho kočičím stromě se mu opravdu líbí.

 

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 3 z 5